تبلیغات
کشتی کج - جفری نیرو هاردی Jeffrey Nero Hardy

کشتی کج

پنجشنبه 16 دی 1389

جفری نیرو هاردی Jeffrey Nero Hardy

نویسنده: amin ghochi2   


نام: جفری نیرو هاردی Jeffrey Nero Hardy

تولد: 31 آگوست 1977

مكان: كمرون، شمال كارولاینا

قد: 6 فوت و 2 اینچ (185 سانت)

وزن: 225 پوند (112 كیلو)

رنگ موی طبیعی: قهوه ای روشن

وضعیت ازدواج: دوستی بسیار طولانی با بت (Beth)

آموزش و پرورش: مدرسه ی ابتدایی كمرون و مدرسه ی راهنمایی یونیون پاینز

آموزش دیده توسط: دوری فانك (جی آر)

حركت فینیشینگ: سوانتون بامب (Swanton Bomb)

موسیقی ورودی WWE: مرگ از بالا (Death from Above)

موسیقی ورودی TNA: Modest، تهیه شده توسط خودش

شروع كشتی كج: 1993

شروع WWE: 1998

شروع TNA: 2004

قهرمانی ها:

NDW Light Heavy Weight Champ

NWA 200 Tag Team Champ

OMEGA Tag Team (3)

Heavyweight Champ

NCW Heavyweight

Light Heavyweight Champ

WWE Tag Team Champ (5)

WCW Tag Team Champ (1) with Matt Hardy

Intercontinental Champ

Light Heavy Weight Champ

European Champ

Hardcore Champ

قهرمان نسبتا سنگین وزن NWA

قهرمان تگ- تیم NWA

3 بار قهرمان تگ- تیم امگا

قهرمان سنگین وزن

قهرمان سنگین وزن NCW

قهرمان نسبتا سنگین وزن

5 بار قهرمان تگ- تیم WWE

قهرمان گروهی WCW به همراه مت هاردی

قهرمان بین قاره ای

قهرمان نسبتا سنگین وزن

قهرمان اروپا

قهرمان هارد كر

الغاب در كشتی كج: جف هاردی، برادرهای بدشانس، حیوان وحشی، نجوای بید، جیمی جین جك تامپكینز بدجنس (Mean Jimmy Jean Jack Thompkins)، گلادیاتور، مرد یخی

حلقه ها: هردو گوش، و نافش

تتوها: یك اژدها بر ساق پای راستش، دو علامت چینی (ترجمه به سلامتی و آرامش)، تتوی مار/ببر بر بازوی راستش، و علامت هایی بر بازویش كه در انتهای گردنش تمام میشود (شاید یك درخت)

اسم های مستعار: میمون، اسكیتلز، رنگین كمان درخشان

ویژگی های فعلی او:

- مبهم

- خارج از خانه امنیت ندارد

- نیاز به توجه دارد

- گرایش به جنب و جوش زیاد دارد

- افسردگی شدیدی گرفته است

- در پرخوری شعور حیوانی اش بسیار بیشتر از استدلال منطقی اش است

- در حال حاضر یك آفریننده ی بزرگ است

- به وسیله نگاه كردن به دیگران از معاملات بزرگ باخبر می شود

فست فود مورد علاقه: بیگ مك

غذای مورد علاقه: لازانیا

موسیقی مورد علاقه: آلترناتیو

گروه مورد علاقه: پرل جم

بازیگر مورد علاقه: كریستین اسلیتر

عطر: CKBE

بیوگرافی جف

جف كوچكترین برادر از دو برادر است كه در روستای شمال كارولاینا به دنیا آمدند. فرزند پدر مجردش است (وقتی او خیلی كوچك بود مادرش به دلیل داشتن تومور مغزی مرد) و در مزرعه ی تنباكو بزرگ شد. علاقه به كشتی خیلی زود به سراغش آمد. بعد از اینكه امیدوار شده بود یك بازیكن بیسبال شود و در یك

موتور سواری نادرست آسیب جدی دید. او در دبیرستان یونیون پاینز درس خواند؛ در سال های اول در 1995 چندین تحقیق هنری ارائه داد و بعد از آن، او و مت به قسمت های مختلف شمال كارولاینا سفر كردند تا جایی را برای كشتی پیدا كنند.در 1997 مت ورزشگاه امگا را پیدا كرد و پس از آن مت و جف رفتند تا در سه موقعیت جداگانه كمربند تگ- تیم امگا را از آن خود كنند.
هنگامی كه برای WWE كار می كردند جف فقط 16 سال داشت. در 1998 مت و جف قراردادی رسمی با WWE نوشتند. سپس آنها به عنوان هاردی بویز Hardy Boyz در تلویزیون درخشیدند. بعدا به همراه پرنده آزاد سابق Free Bird ،مایكل هایس گروهی تشكیل دادند. در 29 ژوئن 1999 در فایت ویل شمال كارولاینا، مت و جف اولین عنوان تگ- تیم شان را گرفتند. جف تنها 19 سال داشت.
بعدا در 1999 به هایس برگشتند و با گانگرل همراه شدند. ( بعد از آنكه اج و كریستین دست از مقاومت برداشتند.)
در 7 اكتبر 1999 ورزشگاه نو مرسی No Mercy دوباره اج و كریستین را در یك مسابقه ی TLC مقابل مت و جف قرار داد. در این مسابقه هركدام از گروه ها باید 1000$ آویزان از بالای رینگ را بر می داشتند. در این صورت علاوه بر 1000$، مدیریت خصوصی تری رانلز را هم می گرفتند. مسابقه بسیار تماشایی بود. جف كیف پول را گرفت و اینگونه آنها برنده ی مسابقه شدند.
بعدها لیتا به عنوان گروه آنها را همراهی كرد. جف و مت كار خود را ادامه دادند تا در تگ- تیم موفق باشند. آنها عنوان های تگ- تیم را در 5 موقعیت متفاوت به دست آوردند. جف خودش عنوان قهرمان نسبتا سنگین وزن و هاردكر را دوبار از آن خود كرد. و بعد از شكست تریپل اچ مدتی عنوان قهرمان بین قاره ای را به نام خود كرد.
در 2002 مت و جف درگیری كوچكی با آندرتیكر داشتند. جف در1 جولای 2002 در مسابقه ی نردبان كه بر سر عنوان قهرمان سنگین وزن بود در برابر آندرتیكر باخت. جف تقریبا داشت با كمربند فرار می كرد ولی در آخر مسابقه آندرتیكر دست جف را به نشانه ی احترام بالا گرفت.


مت در همان سال به Smack Down رفت. جف در مسابقات تك نفره در RAW بی نظیر بود. در ژانویه ی 2003 جف بعد از هر مسابقه به حریفان خود حمله می كرد. ولی این فكر بعد از یك ماه كنار گذاشته شد.
جف در كنار كارش باید با زندگی خصوصی اش هم می جنگید. او دائما می خوابید، كم كم در هنگام نمایش ها گم می شد، دیر به نمایش می آمد، تصادفا در هتل خوابش می برد و .... WWE او را برای تست مواد مخدر خواست ولی جف به در خواست آنها جواب منفی داد. بعد از تلاش های بسیار برای اینكه نام هاردی در لیست WWE بماند در نهایت او ترخیص شد. آخرین داستان او با WWE دوستی عاشقانه ای را با تریش استراتوس به وجود آورد.
در 24 می 2003 چهره ی آشنا به امگا بازگشت و در چهره ی Willow the Whisp به كارش ادامه داد. اولین مسابقه ی او در ژولای برگزار شد. جمعیت در ورزشگاه او را به شدت مسخره كردند. اما در آخر او در برابر جویی متیوس پیروز شد.
در جولای 2004 داستی رود فرصتی دوباره به جف داد تا در برابر جف جارت مبارزه كند. بعد از مغلوب كردن مانتی برون هاردی دوباره فرصتی پیدا كرد تا در مسابقه ی نردبان با جارت روبه رو شود. او مسابقه را برد ولی خارج از مسابقه اسكات هال و كوین نش او را‌ ().
در سال 2005 هاردی با راون درگیری پیدا كرد. او در تیبل مچ (مسابقه ی میز) نتیجه را به راون واگذار كرد. در آگوست همان سال او در چند مسابقه ی دیگر هم شركت كرد بعد از آن مدتی نمایشی نداد و مجددا برای مدتی بیكار شد.
هاردی در تلویزیون هم دیده نشد و در مردم این باور را به وجود آورده بود كه مسئولا ن او را از شركت در برنامه های تلویزیون دور نگه می دارند. قرارداد ترخیص او در آخر ماه جولای پایان یافت.
در 4 آگوست 2006 WWE اعلام كرد كه بعد از سه سال غیبت جف هاردی با او قرارداد جدیدی نوشته اند. هاردی درباره ی نتیجه اعتیادش گفت كه فقط مقدار ناچیزی مصرف كرده و معتاد نبوده است.
در 21 آگوست 2006 او به WWE بازگشت و با اج EDGE مسابقه داد. این اولین مسابقه ی جف با WWE در 3 سال بود. او مسابقه را برد.
در 28 آگوست 2006 او برای مسابقه اش با رندی اورتون بر سر كمربند قهرمان بین قاره ای نگران بود، كه مسابقه را برد.


این کاملترش می کنه:

نام اصلی(جفر نرو هاردی)Jeffry nero hardy

رنگ چشم:قهوه ای

رنگ مو:بور

رنگ مو درحال حاضر: سیاه - قرمز- آبی- بنفش- سبز- نارنجی- قهوه ای (همه رنگ)

وضعیت:مجرد

لیگ:اسمك داون

 قد:6فوت1

وزن:225پوند

محل تولد:کامرون کالیفرنیای شمالی

حركت پایانی:سوانتون بمب

 (نجوا در باد) Whisper in the Windحركات ویژه:

(پیچ سرنوشت)Twist of Fate

 قهرمانی های حرفه ای:قهرمانی دبلیودبلیوای و قهرمانی تگ تیم جهان وقهرمان بین قاره ای و قهرمانی

هاردکوروقهرمانی اروپاای ها و قهرمانی سبک سنگین وزن ها و قهرمانی تگ تیم دبلیوسی دبلیوو آغاز

دبلیو دبلیوای در سال1993 Champion; European Champion; Light Heavyweight Champion; WCW Tag Team

 Champion

دشمنان:دوری فانک و جی آر.ومایکل هایس

ورودی: مرگ از بالا

در اصل جف هاردی یک هنرمند است دنیای او از راه نوشتن می گذرد.اِموای ترای موسیقی ضبط شده به نام چاره است موسیقی چاره به برادرش مت شبیه است و به کار گرفتن ورق حلبی و رنگ روغن برای هنر گفتن شخصی بوده وگاهی اوقات درنقش عجیب و غریب کار میکند.خانه او از اسباب بازی ها و هواپیماهای مصنوعی وفایبر گلس های  ژاپنی که برای مجسمه سازی استفاده می شود آراسته شده است.یکی از ساخته های او که بیشتر گرامی داشته شده است یک مجسمه 30 فوتی آلمینیومی به نام نرومی ازنرواسم بلند بیرونی درونی استدیو اوست.

همیشه این هنرمند باید زمینه کف رینگ کشتی کج متفاوتی بکشه که شبیه دایره های چهار گوش هستند.بزرگ شدن با مت در چوب درخت کاج در کامرون کالیفورنیای شمالی در11 سالگی جف نفوذ کرد به وسیله عشقش به ریک فلیرپرنده آزاد افسانه ای و روروک ها می بر دنش سرخردن.او ساخت برای دو چرخه اش ورنگش کرد شبیه یک محل ورودی برای رینگ کشتی کجش ترامپولین حیاط پشتی.وقتی که او بزرگ تر شد آرزو داشت ریسک های بزرگتری کنه آیا آن احساس شلوغی بود برای اجرا کردن  100 فوت بالا بر روی موتور کراسش یاپریدن روی پشتبام خانه اش به عنوان یکی از اعضای برادران درفدراسیون نوجوانان کشتی کج کار.این بود مثل بی باکی و آرزو که شجاعت 16 سالگی رابرای تفریحات کشتی کج دنیا به ارمغان می آورد وبعد از چند سال برای معروفیت جهانی و وضعیت اتفاقات اصلی او را پرتاب کرد اول به عنوان یک نصف تیمی خارق العاده به نام (هاردیز)سپس در رقابت تکی.

بهرحال بسیاری از نقاشی های اوچکیده اند این روح آزاد یک رمبرندت امضاء کردن اسمش نه با قلمویا خودکار سنتی ولی با وحشیت غیر ارتدکسی با مانور های ضربه بالا روی طناب های عمودی و نردبان های 20 فوتی.عقیده او تک است:برای ساختن پس بهتر است از ساخته هایش.

متاستفانه بیشتر هنرمند های واقعی بایدفروببرند پایین ترین امتیازشان را قبل از دست یافتن به بالا ترین بلندی ها.برای جف پوشاک و دریدن در زندگی کردن زندگی در روی جاده میتونه سریع کمکش کنه تا دبلیودبلیوای رو در سال 2003 ترک کنه ولی بعد از یک سفر سه ساله شخصی در علاقه ای شدید او وانرژی هایش او حالا خودش را پیدا کرده در یک مکان مثبت وآن است آنچه مرا به حرکت در می آورد از موقع بازگشت به دبلیو دبلیوای در آگوست2006 . این درخطر طلب دمید باید عقب رود تا ساختن نقش هایی که او عاشقشان است بیشتر سرگرم کننده طرفدار های دبلیو دبلیوای در نواحی دور دنیا باشد.ومنتظر شاهکار خارق العاده اش باشد.

بعد از تنگ شدن وقت بعد از موقع تلاشش برای بدست آوردن اولین قهرمانی اش در بر داشتن شروع اجباری بیرون از بازی های باقی مانده از قهرمانی دبلیو دبلیوای مثل مسابقه تریپل تریت بعد غش کرده پیدا شد روی راه پله های هوتل.جف هاردی فرصت یک قهرمانی دیگر در بازی نهایی در دبلیودبلیوای بدست آوَرَد.بعد از وصل شدن به تریپل اچ در یکبار ضربه زدن به ساعت مسابقه در اسمک داون هاردی سلطنت عالی هم روی ادج وبازی داشت سوانتون بمب را زد برروی یک ابر ستاره مجاز در اوج یک قهرمانی منفجر شونده بازی های تریپل تریت.
WWE Champion; World Tag Team Champion; Intercontinental Champion; Hardcore

نظرات() 
Dura Burn Keto Ingredients
چهارشنبه 23 مرداد 1398 10:02 ق.ظ
As soon as I discovered this site I went on reddit to
share some of the love with them.
Fermin
جمعه 18 مرداد 1398 05:57 ق.ظ
Hello to all, it's truly a pleasant for me to pay a visit this web page, it includes precious Information.
Le Peau Organics
چهارشنبه 16 مرداد 1398 03:45 ق.ظ
Greetings! Quick question that's totally off topic. Do you
know how to make your site mobile friendly? My website looks weird when viewing from my apple iphone.
I'm trying to find a template or plugin that might be able to
correct this problem. If you have any suggestions, please share.
Thanks!
http://0rz.tw/Ior6f
شنبه 12 مرداد 1398 06:12 ق.ظ
Hey! Do you know if they make any plugins to protect against hackers?
I'm kinda paranoid about losing everything I've worked hard on. Any suggestions?
http://totalreactionhempoil.com/
شنبه 12 مرداد 1398 12:51 ق.ظ
Tremendous issues here. I am very satisfied to see
your post. Thank you a lot and I am having a look ahead to touch
you. Will you kindly drop me a e-mail?
Georgiana
پنجشنبه 3 مرداد 1398 11:15 ب.ظ
Hi there! I could have sworn I've been to this blog before but after reading through some of the post
I realized it's new to me. Anyhow, I'm definitely delighted I found it and I'll be book-marking and checking back frequently!
https://qaqeeonline.com/user/profile/1349
پنجشنبه 3 مرداد 1398 07:52 ق.ظ
It is not my first time to visit this website, i am
visiting this website dailly and obtain pleasant information from here everyday.
http://url.ie/148l7
سه شنبه 25 تیر 1398 10:05 ق.ظ
This design is incredible! You definitely know how to keep a reader amused.
Between your wit and your videos, I was almost
moved to start my own blog (well, almost...HaHa!) Great job.
I really enjoyed what you had to say, and more than that, how you presented it.
Too cool!
Activator Pro Testosterone Review
پنجشنبه 20 تیر 1398 12:38 ق.ظ
I'm curious to find out what blog platform you have been utilizing?

I'm experiencing some small security problems with my latest website and I'd like to find
something more safe. Do you have any recommendations?
https://vinther92watkins.kinja.com/the-world-is-hectic-but-that-does-not-mean-you-ought-to-1835628294
دوشنبه 17 تیر 1398 04:36 ق.ظ
Hi there! I simply wish to give you a big thumbs up for your great information you have
right here on this post. I'll be coming back to your website for more soon.
https://www.file-upload.com/amz8aarsxg91
یکشنبه 16 تیر 1398 10:49 ب.ظ
Just what I was searching for, appreciate it for posting.
victorinox swiss army watch for sale
یکشنبه 26 اسفند 1397 03:17 ب.ظ
Ƭһis Swissһɑmp is the ultimate swiss army knifе.
livejasmin credit hack generator
جمعه 4 اسفند 1396 05:48 ق.ظ
سلام ببخشید، وبلاگ شما را از طریق Google در همان زمان به دنبال یک مشابه پیدا کردم
موضوع، وب سایت شما ظاهر شد، به نظر می رسد مانند بزرگ است.

من آن را در بوک مارک های گوگل من نشان دادم.
سلام، فقط به وبلاگ خود از طریق Google آگاه شدم
و واقع شده است که واقعا آموزنده است. من می خواهم مراقب باشم
برای brussels اگر این اتفاق می افتد در آینده به قدردانی خواهم شد.
تعداد زیادی از مردم دیگر از شما سود خواهند برد
نوشتن به سلامتی!
Margret
جمعه 17 آذر 1396 02:23 ق.ظ
Great information. Lucky me I ran across your blog by accident (stumbleupon).
I have saved it for later!
is psychic real
سه شنبه 30 آبان 1396 07:01 ب.ظ
این اطلاعات ارزشمند است. چگونه می توانم بیشتر بیاموزم؟
std testing price
شنبه 13 آبان 1396 06:22 ب.ظ
Everything typed made a ton of sense. However, think about this,
suppose you were to write a awesome title? I ain't saying your information is
not solid., however what if you added a post title that grabbed a person's attention? I mean کشتی کج - جفری نیرو هاردی Jeffrey Nero Hardy
is kinda vanilla. You could peek at Yahoo's home page and note how they create article titles to grab people to open the links.

You might add a video or a related pic or two to grab people interested about what
you've written. Just my opinion, it could bring your
blog a little livelier.
ask psychic question
چهارشنبه 10 آبان 1396 07:30 ب.ظ
وای، این قطعه نوشتن خوب است، خواهر کوچکتر من این گونه چیزها را تحلیل می کند،
بنابراین من قصد دارم به او بگویم.
local std testing
دوشنبه 8 آبان 1396 08:07 ب.ظ
من آن را دوست دارم زمانی که مردمی می آیند و افکار به اشتراک می گذارند. وبلاگ بزرگ، نگه داشتن
آن بالا!
real psychic readings
دوشنبه 8 آبان 1396 08:00 ب.ظ
سلام، من روزانه به وبلاگ های شما می زنم. سبک طنز آمیز شما شوخ طبعی است، انجام کارهای شما را ادامه دهید!
myfreecams token
یکشنبه 30 مهر 1396 03:45 ق.ظ
برای ارسال پست های جالب از شما متشکریم. من واقعا از خواندن لذت بردم
آن، شما یک نویسنده عالی هستید. همیشه وبلاگتان را نشانه گذاری میکنید و ممکن است به جاده بازگردید.
من می خواهم شما را تشویق کنم تا کار بزرگ خود را ادامه دهید، آخر هفته خوبی داشته باشید!
real psychics
یکشنبه 16 مهر 1396 02:13 ق.ظ
فقط می خواهم بگویم که مقاله شما شگفت انگیز است. روشنایی در پست شما بسیار عالی است و می توانم فرض کنم
شما یک متخصص در این موضوع هستید با اجازه شما اجازه دهید فید خود را به اشتراک بگذارم تا با پست آینده آماده شود.
با تشکر از یک میلیون و لطفا در کار پاداش بگیرید.
voncilegarlits.hatenablog.com
دوشنبه 16 مرداد 1396 02:17 ب.ظ
I'm really impressed with your writing skills and also with the layout on your weblog.
Is this a paid theme or did you modify it yourself? Either way keep up the nice quality writing,
it's rare to see a great blog like this one today.
How do you get Achilles tendonitis?
یکشنبه 15 مرداد 1396 02:33 ب.ظ
I am extremely inspired along with your writing skills as smartly as
with the format in your weblog. Is that
this a paid topic or did you customize it your self?

Anyway stay up the excellent quality writing,
it's uncommon to look a nice blog like this one today..
http://worriedmerchant25.jimdo.com
جمعه 13 مرداد 1396 05:01 ب.ظ
Nice post. I was checking continuously this blog and I'm impressed!
Extremely helpful information particularly the last part :) I
care for such info much. I was looking for this certain info for a long time.
Thank you and best of luck.
plaza.rakuten.co.jp
یکشنبه 8 مرداد 1396 07:48 ق.ظ
Great article.
Stella
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 08:13 ب.ظ
Thank you a bunch for sharing this with all folks you actually
recognise what you're talking approximately! Bookmarked. Kindly additionally talk over
with my website =). We may have a link exchange contract among us
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

نویسندگان

نظرسنجی

  کدام یک سریع ترین موجوداست؟


آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :